Michal Tobrman
Mgr. Michal Tobrman

Lepší život pro rodiny na Praze 2 

Absolvent Univerzity Karlovy v oboru Sociální geografie a regionální rozvoje. Pracoval mimo jiné jako redaktor televize Z1 nebo manažer prezidentské kampaně Jiřího Dienstbiera. V současné době je tiskovým mluvčím ve společnosti Škoda. Členem ČSSD je od roku 2010. Ve volném čase se věnuje především nedávno narozenému synovi, florbalu a zahrádkaření jak na dvorku na Vinohradech, tak na komunitní zahradě. 

Domov, to je pro mě Praha 2. Je to místo, kde jsem se narodil, bydlím se svojí rodinou a kde chci, podobně jako vy, žít i nadále. Myslím si ale, že Praha 2 má na víc. Za posledních dvacet let odešlo z Prahy 2 několik tisíc našich sousedů. Z našich životů tak zmizelo mnoho našich přátel. Pravicové vedení radnice nekonalo... 

Abychom zlepšili kvalitu života naší městské části je potřeba začít situaci řešit. Naše strana nabízí levicová řešení, bez kterých se naše městská část dlouhodobě neobejde. Levicovou politiku by měla dělat levicová strana. Pokud se tedy rozhodnete pro změnu, dokážeme vám, že i v Praze může být kvalita života srovnatelná jako ve městech, kde levice vládne, ať už se jedná o Berlín, Vídeň nebo New York a snad brzy i Prahu 2.

Více na webu: michaltobrman.cz